«Слуги народу» змінять основні політичні закони в Україні

Олександр Корнієнко назвав закони про політичні партії морально та технічно застарілими

«Слуги народу» змінять основні політичні закони в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Новообраний голова партії “Слуга народу”   Олександр Корнієнко під час з’їзду партії в неділю, 10 листопада,  заявив, що його політсила планує найближчим часом змінити законодавство про політичні партії, назвавши його “застарілим”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє УНН.

Фракція партії “Слуга народу” планує найближчим часом ініціювати зміни до законодавства про політичні партії.

“Найближчим часом ми ініціюємо зміни в законодавстві про політичні партії. Закони про політичні партії морально та технічно застаріли”, — заявив Корнієнко.

Нагадаємо, у неділю, 10 листопада, під час з’їзду партії “Слуга народу” спікер парламенту Дмитро Разумков склав повноваження голови партії. Новим керівником партії “Слуга народу” став  заступник голови фракції партії у ВР Олександр Корнієнко.

Додамо, що в  президентській партії “Слуга народу”  зробили важливу щодо проведення місцевих виборів в Україні. За словами новообраного лідера партії Олександра Корнієнка, місцеві вибори можуть бути достроковими, якщо реформа децентралізації буде завершена раніше ніж за 70 днів до місцевих виборів.

До слова,  раніше голова Верховної Ради України Дмитро Разумков прокоментував ситуацію щодо підкупу народних депутатів. За словами Разумкова, немає жодних підстав стверджувати, що фракція «Слуга народу» руйнується.

Джерело: Народна Правда