Гібрид Брежнєва та Єльцина: дивний вигляд Путіна шокував соцмережі

У мережі з'явилося нове відео із президентом Росії

Гібрид Брежнєва та Єльцина: дивний вигляд Путіна шокував соцмережі
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У мережі з’явилося нове відео із президентом Росії – Володимир Путін з дуже набряклим обличчям з’ясовує у членів російського уряду, хто з них прищепився проти грипу.

Як розповідає НАРОДНА ПРАВДА, відповідне відео в Twitter опублікував журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов.

Loading...

Гібрид Брежнєва та Єльцина: дивний вигляд Путіна шокував соцмережі

«Хто з членів уряду зробив щеплення? Раз два три. Чотири – я теж зробив. Значить, на грип захворів – самостріл. Ну, а як? Можна запобігти – не запобіг!», – наводить Смирнов слова Путіна.

Проте користувачів більше вразило набрякле обличчя Путіна.

“Хай він вже на пенсію йде… Годі вже, не тягне. В якийсь гібрид пізнього Брежнева та Єльцина на очах перетворюється”, – пише один з них.

Гібрид Брежнєва та Єльцина: дивний вигляд Путіна шокував соцмережі Гібрид Брежнєва та Єльцина: дивний вигляд Путіна шокував соцмережі

Зазначимо, Володимира Путіна в черговий раз підловили в момент використанні двійника. Відповідні викриваючі фото потрапили в мережу.

Нагадаємо, Путіна після його ганебних висловлювань на адресу тих хто проти поширення російської мови у власних країнах порівняли з вимерлою твариною у дотепній карикатурі.

Нагадаємо також, російський гуморист Максим Галкін під час свого виступу на концерті у Новосибірську в різкій формі висміяв ситуацію в Росії і політику президента РФ Володимира Путіна.

Джерело: Народна Правда