Касові апарати з 2021 року будуть потрібні навіть ФОПам третьої групи: що задумала влада

ВР зобов'язала використовувати касові апарати ФОП, які працюють в сферах торгівлі та харчування, при цьому можна використовувати безкоштовні аналоги касових апаратів (додатки на смартфонах, планшетах і комп'ютерах)

Касові апарати з 2021 року будуть потрібні навіть ФОПам третьої групи: що задумала влада
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Касові апарати, відповідно до прийнятих у Верховній Раді законів, потрібно буде застосовувати навіть тим фізичним особам-підприємцям, які не працюють з готівкою.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву в ефірі «24 каналу» зробив голова Державної податкової служби України Сергій Верланов.

Loading...

«Стосовно третьої групи: так дійсно, на сьогоднішній день, за тими нормами, які є в законі у разі перерахування коштів з банківського рахунку на банківський рахунок треба застосовувати реєстратор розрахункових операцій (касовий апарат — ред.)», — повідомив Верланов.

Зазначимо, з 2021 року касові апарати повинні будуть використовувати навіть працівники сфери IT, при цьому при розробці і прийнятті законів в парламенті повідомляли, що застосовувати касові апарати зобов’яжуть тільки тих підприємців, які працюють з готівкою.

Нагадаємо, у податковій інспекції хочуть відстежувати покупки українців, і за дуже дорогі штрафувати. Скандальне нововведення міститься в законопроекті (№1183) «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо добровільного одноразового декларування активів фізичних осіб». Інспекторам можуть дозволити відстежувати, що купують українці, і порівнювати їх витрати з доходами.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...