Зеленський винесе питання продажу землі іноземцям референдум: подробиці

Найближчим часом Верховна Рада завершить роботу над проектом закону про ринок землі.

Зеленський винесе питання продажу землі іноземцям референдум: подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Президент України Володимир Зеленський заявив, що винесе питання продажу земель сільськогосподарського призначення іноземцям та компаніям, що ними засновані, на референдум.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на відео звернення президента від 11 листопада.

Президент України відзначив, що дане звернення спрямоване розвіяти всі ті сумніви та міфи, які були посіяні між громадянами.

На його переконання, українці наразі позбавлені реального права розпоряджатися своєю землею через відсутність реального ринку землі.

Він відзначив, що найближчим часом Верховна Рада завершить роботу над проектом закону про ринок землі, згідно якого, право купувати та продавати землю матимуть лише українці.

«Тому прийнято наступне рішення: між першим та другим читанням у діючий проект закону будуть внесені правки, згідно з якими право продавати та купувати землю матимуть лише українські громадяни та українські компанії, засновані українськими громадянами. Іноземці та компанії, які мають серед засновників іноземців отримають право купувати українські земельні ділянки тільки у випадку, якщо на це буде дано згоду народу України на всеукраїнському референдумі. Відповідний пункт буде міститися у закону», — повідомив Зеленський.

Нагадаємо, земельну реформу в Україні повинні провести до кінця 2019 року, а ринок сільськогосподарських земель має запрацювати вже з 2020 року.

Джерело: Народна Правда