Андрію Данилку стало погано прямо на сцені: що відомо про його стан

Під час виступу він насилу міг говорити і виглядав дуже блідим

Андрію Данилку стало погано прямо на сцені: що відомо про його стан
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Відомий український шоумен Андрій Данилко (Вєрка Сердючка) ледь не помер під час зйомок новорічного шоу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Clutch.

За інформацією ЗМІ, Андрію Данилку стало погано за годину до виходу на сцену, а під час виступу він насилу міг говорити і виглядав дуже блідим. Крім того, очевидці стверджують, що після кожного номера йому доводилося повертатися в гримерку, щоб переодягнути мокрий від поту костюм.

Після завершення виступу, артист пішов у свою гримерку і довго не виходив. Після цього представник Андрія Данилка повідомив, що стан вдалося нормалізувати лише за допомогою препаратів.

Журналісти стверджують, що Андрій Данилко переніс блокаду серця. Блокада серця – це патологічний процес, який характеризується зміною м’язових тканин, які відповідають за проведення електричних імпульсів. Від цього різко скорочується серцевий ритм.

Нагадаємо, у великому концерті в останній раз Андрій Данилко виступав в 2017 році на фестивалі Atlas Weekend. Після цього він вирішив відмовитися від сольних концертів і великих проектів. Правда, зробив виняток для Євробачення-2019. Нещодавно Данилко зізнався, що за два роки у нього накопичилося багато нового творчого матеріалу, однак скучити по великій сцені він поки не встиг.

Джерело: Народна Правда