Помстився суспільству: десятки дітей постраждали під час хімічної атаки на дитячий садок

На щастя, життя потерпілих не під загрозою

Помстився суспільству: десятки дітей постраждали під час хімічної атаки на дитячий садок
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У місті Кайюань південної китайської провінції Юньнань стався напад на дитячий садок, постраждали 51 дитина і троє дорослих.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, подробиці повідомляє Інтерфакс.

Місцева поліція повідомляє, що  чоловік, розрізавши дротову огорожу дитячого закладу, проник у дитячий садок. Увійшовши в приміщення з розчином каустичної соди, він облив дітей і трьох вихователів.

В результаті легкі опіки отримали 48 осіб, опіки середньої тяжкості – чотири людини, ще дві людини серйозно постраждали. На щастя, життя постраждалих не під загрозою.

Тим часом у поліції вже повідомили деякі подробиці надзвичайної події. Напад скоїв 23-річний місцевий житель на прізвище Кун. Таким чином він помстився суспільству. Мотивом вчинку він назвав ненависть до суспільства, яка сформувалася через відсутність уваги до нього з боку матері в дитячі роки, важкий сімейний стан та негаразди на роботі.

Нагадаємо, в Запорізькій області, в одному з дитячих садів Мелітополя, розгорівся скандал. Хлопчик отримав травму з необережності, що призвело до перелому. Забираючи його саду, мама помітила опухлу ніжку дитини, але жодної допомоги дитині не надали, і мамі навіть не подзвонили.

Джерело: Народна Правда