Вбивство школяра у Прилуках: з’явилися несподівані подробиці

У поліції стверджують, що Денис йшов по шпалах в навушниках і, не почувши наближення потягу, потрапив під локомотив

Вбивство школяра у Прилуках: з’явилися несподівані подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Поліція намагається “зам’яти” справу про загибель школяра Дениса Чаленка у Прилуках.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це “Фактам” повідомив батько загиблого підлітка.

Чоловік нарікає, що після трагедії родичі і адвокат кілька днів оглядали місце події і в двохстах метрах від залізничних колій, де і знайшли тіло Дениса Чаленка, виявили сліди крові.

“Слідів було багато, вони вели до приватного сектору. Слід обривається на невеликій ділянці, де зараз перекопана земля. Це явно було зроблено всього кілька днів тому. Підозрюю, що хтось замітав сліди. Можливо, Дениса на цьому місці і вбили”, – припускає Віктор Чаленко.

Телефон юнаки підказав, що він збирався зустрітися з друзями – у 17:24 Денис зателефонував приятелю і повідомив, що вже йде. Потім він ще раз подзвонив, щоб уточнити, де саме вони знаходяться. Відразу після другого дзвінка він пропав, на зустріч з друзями Денис так і не прийшов.

Віктор Чаленко також додав, що в районі вокзалу живе дівчинка, з якою Денис останнім часом спілкувався, але і там школяра ніхто не бачив.

Чоловік шокований тим, що в поліції спочатку заявили, що Денис йшов по колії в навушниках і не почув, як наближається поїзд. Офіційна версія загибелі школяра – потрапив під локомотив.

“Мені навіть показали навушники. Але тільки це були не його навушники. Син ніколи не носив дротові навушники, він слухав музику по Bluetooth. А чиї це були навушники, незрозуміло. Я кілька разів питав у поліцейських, де телефон сина. Вони нічого не відповідали, а потім я знайшов телефон Дениса в поліцейській машині. Він навіть не був опечатаний, просто валявся у салоні”, – додав батько загиблого.

Раніше журналісти встановили, що в Прилуках могли проходити «вуличні бої», які міг відвідувати Денис Чаленко. Адвокат і машиніст також стверджували, що тілесні ушкодження, їх характер і локалізація говорять про відсутність ДТП. Зазначимо, дитину знайшли мертвою на шляхах між рейками. Машиніст окремо відзначав, що жертви після ДТП з поїздом виглядають інакше.

Джерело: Народна Правда
загрузка...