Який курс долара заклали в бюджет-2020: з’явилися цифри

У держбюджеті 2020 заклали курс долара на рівні 27,5 гривень за долар до кінця року

Який курс долара заклали в бюджет-2020: з’явилися цифри
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Проект закону про державний бюджет України на 2020 рік, який уряд доопрацював до другого читання, передбачає курс долара 27,5 гривень за долар до кінця 2020 року. Саме на таких розрахунках побудовано проект головного кошторису країни.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в пояснювальній записці до документа.

Loading...

Варто відзначити, що спочатку, до першого читання, в уряді зазначили, що курс долара буде 28,2 гривень за долар, до другого читання поміняли його на 27 гривень. А 27,5 курс став вже до третьої редакції.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд (МВФ) несподівано сповнився оптимізму з приводу майбутнього української економіки. Річний прогноз економічного зростання переглянуто: замість 2,7% очікують тривідсотковий приріст ВВП.

Також раніше міністр фінансів Оксана Маркарова заявила, що уряд ставить амбітну мету – 5-7% зростання ВВП, що забезпечить міцну національну валюту.

Додамо, що переговори України з Міжнародним валютним фондом (МВФ)  про нову програму уповільнились через спір щодо націоналізації ПриватБанку і нечітку позицію з цього приводу президента України Володимира Зеленського.

Джерело: Народна Правда
загрузка...