Землетрус на Донбасі: з’явилися моторошні деталі підземних поштовхів в Макіївці

Окупована Макіївка може повністю піти під землю

Землетрус на Донбасі: з’явилися моторошні деталі підземних поштовхів в Макіївці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Україні розкрили страшні подробиці про незрозумілий “землетрус”, який стався в окупованій Макіївці. Блогер Фашик Донецький розповів, що саме може бути причинам підземних поштовхів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він написав на сайті “Антикор”.

“Комісія з Києва ще в 2007 році сказала, точніше наказала дуже пильно стежити за найменшими підземними поштовхами в Макіївці. Причина – фактично вся Макіївка ще тоді стояла на пустотах, а це означало, що поштовхи могли викликати або вибухи на шахтах, або вода. Ну, а так, як до в’язниці не хотілося нікому, то ситуацію постійно тримали на контролі – ніхто не хотів признавати вину в можливому утворенні кратера на місці Макіївки”, – написав він.

За словами блогера, причиною нових підземних поштовхів в Макіївці насправді може бути не природна сейсмічна активність, а набагато страшніші чинники.

“Почнемо з того, що більше двох років, зовсім недалеко від місця підземних поштовхів, стояли артилерійські точки колаборантів і російської окупаційної армії. Ну, або якщо простими словами, недалеко від місця теперішніх підземних поштовхів в Макіївці, стояли і батареї РСЗВ [градів], і батареї САУ, і батареї гаубиць”, – пояснив він.

Також Фашик Донецький озвучив невтішний прогноз, як буде розвиватися ситуація далі.

“Катастрофи з перетворенням Макіївки в кратер з трупами цивільних не уникнути. Підземні води вже близько, відкачувати їх ніхто не збирається. Точніше нічим. Точніше *ахуй потрібно. Точніше РФ не для того РФ прийшла на Донбас, щоб кого-небудь дійсно “рятувати” . Найстрашніше те, що в ситуації з підземними поштовхами, ми можемо просто спостерігати і просто чекати, коли мірняк, разом зі своїми будинками тупо почне провалюватися під землю. Ми будемо спостерігати катастрофу, спонсором якої є Кремль, в прямому ефірі”, – спрогнозував він.

Відзначимо, що землетруси в Макіївці відбуваються вже більше місяця.

Нагадаємо, раніше сейсмологи попередили, що найближчим часом в Україні може статися потужний землетрус, який, ймовірно, найбільше зачепить Закарпаття. При цьому новий землетрус може досягти потужності в 8 балів, а поштовхи можуть початися в будь-який момент.

Нагадаємо також, на Закарпатті 28 вересня в районі села Колочева Міжгірського району було зафіксовано незначний землетрус. Магнітуда коливання становила 2,0 бали.

До слова, раніше ми розповідали про основні правила поведінки під час підземних поштовхів.

Джерело: Народна Правда