Хочуть знести: у Києві почнуться масові перевірки “хрущовок”

У Києві непридатним для проживання або аварійним є 9 млн квадратних метрів застарілого житла

Хочуть знести: у Києві почнуться масові перевірки “хрущовок”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати 12 листопада ухвалили рішення щодо проведення перевірки застарілого житлового фонду столиці, зокрема йдеться про так звані “хрущовки”.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на сайт Київської міськради.

Loading...

Зазначається, що за приблизними підрахунками Міністерства регіонального розвитку, у 2018 році на території Києва розташовувалося понад три тисячі будинків, що відносяться до застарілих.

“Водночас орієнтовно в місті Києві непридатним для проживання або аварійним є 9 млн квадратних метрів такого житла, тобто шоста частина будинків. Основну масу об’єктів застарілого житлового фонду складають так звані “хрущовки”, термін експлуатації яких однозначно збіг”, – пояснила ініціатор рішення, депутат Київради Ольга Балицька.

За це рішення свої голоси віддали 83 депутати Київради.

“Хрущовки” перевірятиме КМДА, вони мають бути здійснені протягом двох місяців.

В Київраді наголосили, що процес реконструкції або реновації застарілого житла мусить відбуватися прозоро та ефективно.

Раніше повідомлялося, що в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства пропонують внести зміни до законодавства, яким дозволити власникам старих багатоквартирних будинків, які називають «хрущовки», проводити реконструкцію за згоди не всіх співвласників, а лише 75% мешканців.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...