Матір Заворотнюк можуть кинути за грати: названо несподівану причину

Жінка припустилася 332 порушення ПДР та не сплачує штрафи

Матір Заворотнюк можуть кинути за грати: названо несподівану причину
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Матір російської актриси Анастасії Заворотнюк, яка має дуже серйозні проблеми зі здоров’ям, можуть заарештувати через невиплачені штрафи за порушення ПДР, яких жінка припустилася понад 300 разів.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на КП.

Loading...

Зокрема, у травні цього року її автомобіль був помічений в Москві на смузі для маршрутних таксі. Штраф в 3 тисячі рублів не сплачено, і за законом можливе притягнення власника за статтею 20.25 КоАП за ухилення від виконання адміністративного покарання. При цьому можливий арешт на строк до 15 діб.

Зазначається, що у матері Заворотнюк, Валентини Борисівни, таких неоплачені штрафів, за якими вийшли терміни і можливий арешт, ще дев’ять. Всі вони отримані в червні-липні цього року. Порушення різні – перевищення швидкості, порушення правил паркування.

За інформацією видання, у матері Заворотнюк накопичилося 332 великих і дрібних порушень ПДР.

Нагадаємо, перед тим, как хвороба вклала Заворотнюк на лікарняне ліжко, актриса багато працювала. Весь цей час у турботі про дім та дітей актрисі допомагала мати. Незадовго до того, як потрапити в лікарню, актриса зробила матері розкішний подарунок – купила новий автомобіль Toyota C-HR.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...