Медики пояснили, чому та кому необхідно їсти картоплю

Дієтологи реабілітували картоплю

Медики пояснили, чому та кому необхідно їсти картоплю
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Картопля вважається не надто корисною їжею, проте насправді вона багата на поживні речовини, антіоксиданти, вітаміни та навіть корисна для мозку.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Медицина 2.0.

Loading...

Дієтологи розповіли, чим та кому корисна картопля.

Багата на поживні речовини
Картопля є відмінним джерелом багатьох вітамінів і мінералів. Вона містить білки, вуглеводи, клітковину, вітамін С, В6, калій, марганець, магній, фосфор, ніацин і фолієву кислоту. ЇЇ харчовий зміст може змінюватись в залежності від сорту і способу приготування. Важливо відзначити, що картопляна шкірка також містить велику кількість вітамінів і мінералів.

Містить антиоксиданти
Картопля багата такими сполуками, як флавоноїди, каротиноїди і фенольні кислоти. Вони діють як антиоксиданти в організмі, оскільки нейтралізують вільні радикали, які можуть викликати хронічні захворювання, такі як проблеми з серцем, діабет і рак.

Дослідження також показують, що антиоксиданти, присутні в картоплі, можуть пригнічувати ріст ракових клітин в печінці і товстій кишці. При цьому, червона картопля містить в 3-4 рази більше антиоксидантів, ніж біла.

Покращує контроль цукру в крові
Картопля містить особливий вид крохмалю, званий стабільним крохмалем. Цей крохмаль не розкладається і повністю засвоюється організмом. Він досягає товстої кишки, де стає джерелом поживних речовин для корисних бактерій в кишечнику. Стійкий або резистентний крохмаль пов’язаний з поліпшенням контролю рівня глюкози в крові.

Корисна для мозку
Картопляний крохмаль є одним з кращих джерел вітаміну В6, який грає важливу роль в розвитку мозку дітей і може сповільнити зниження когнітивних функцій у літніх людей. Крохмаль також допомагає організму вивільняти гормони, такі як серотонін, мелатонін і норадреналін, які можуть регулювати настрій, допомагають в управлінні стресом і допомагають для здорового сну.

Полегшує стан хворих з каменями в нирках
Підвищений рівень сечової кислоти в крові є основним джерелом каменів в нирках. Споживання картоплі разом з шкіркою може бути особливо корисним для людей, які страждають від каменів у нирках. Причина в тому, що картопля є багатим джерелом поживних речовин, таких як лужні солі, мед, марганець, калій і вітамін В, які допомагають полегшити проблеми з нирками.

Нагадаємо, ті, хто намагається схуднути, вважають, що картопля – продукт, яких не може бути у їхньому раціоні, проте це зовсім не так. Цей корнеплод, навпаки, допомагає контролювати вагу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...