Українських заробітчан перерахували у Польщі: вже майже мільйон

Українці у середньому працюють у Польщі близько семи місяців

Українських заробітчан перерахували у Польщі: вже майже мільйон
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Українські заробітчани – найчисельніша група трудових мігрантів у Польщі, на даний час там працює 900 тисяч громадян України.

При цьому загальна кількість трудових мігрантів у цій країні, як повідомив заступник директора департаменту економічного аналізу Нацбанку Польщі Яцек Котловский – понад мільйон, розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на rmf24.pl.

“Напруга на ринку праці дещо зменшується за рахунок напливу іммігрантів. Зараз це майже 900 тисяч іммігрантів тільки з України. Крім того, це також мігранти з інших країн, зокрема з Білорусі”, – зазначив Котловский.

Він додав, що українські заробітчани у середньому працюють у Польщі близько семи місяців.

Уточнюється, що кількість трудових мігрантів у Польщі Нацбанк країни підрахував на підставі виданих робочих віз, карт поляка, дозволів на тимчасове або постійне проживання в Польщі, довідок роботодавців про працевлаштування іноземців, а також кількості офіційно застрахованих іноземців.

А тим часом українські заробітчани будуть захищені державою – у Верховній Раді зайнялися правилами працевлаштування людей, які шукають роботу за кордоном, народні депутати планують захистити їх від шахраїв і допомогти фінансово.

Джерело: Народна Правда