Чи отримає Україна новий транш МВФ: експерти оцінили шанси

МВФ розпочала переговори з питання надання нової трьохрічної програми фінансування Україні.

Чи отримає Україна новий транш МВФ: експерти оцінили шанси
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

14 листопада в Україні розпочала свою роботу місія Міжнародного валютного фонду (МВФ). Експерти дали прогноз та розповіли про шанси на отримання нового траншу.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Сегодня”.

МВФ розпочала переговори з питання надання нової трьохрічної програми фінансування Україні, який сподівається на швидку роботу та її результативність.

Експерти, вважають, що давати якість оцінки і тим паче прогнозувати результати цих переговорів, зарано.

Так, директор Центру економічної стратегії Марі Репко відзначає, що спрогнозувати результати роботи місії важко, адже ні уряд, ні представники МВФ нічого не кажуть. На її переконання перш за все будуть брати до уваги бюджет та реформи.
Репко наголошує, що судові процеси навколо банківських установ можуть негативно вплинути на результат переговорів.

З даною думкою згоден і Тарас Козак, член Українського об’єднання ринків капіталів. Незважаючи на це, він переконаний, що шанси на отримання траншу є та вони високі. Козак припускає, що документ може бути підписаний вже у грудні.

Раніше повідомлялося, що угода з Міжнародним валютним фондом може бути підписана вже в цьому році. Це означає, що перший транш буде отриманий у 2019 році. В той же час сума траншу та тривалість програми не розголошується.

 Нагадаємо, напередодні прем’єр-міністр України Олексій Гончарук дав пояснення з приводу повідомлення щодо припинення співпраці з Міжнародним Валютним Фондом і пояснив, що буде з наступним траншем. Гончарук спростував інформацію щодо припинення співпраці з МВФ до моменту стягнення з колишніх акціонерів ПриватБанку боргу.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...