Медики пояснили несподівану користь дуже небезпечної дієти

Низькокалорійна дієта дозволяє втратити 10% жиру на животі

Медики пояснили несподівану користь дуже небезпечної дієти
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Дослідження британських вчених, зокрема, фахівців з Оксфордського університету, показали, як можна позбутися від 11% жиру на животі. Правда, був виявлений якийсь нюанс тимчасового характеру – дієта може бути небезпечною для серця.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише PsyBlog.

Низькокалорійні дієти, з добовою калорійністю до 800 калорій, здатні знизити загальну вагу людини на 5% за тиждень, і позбутися від 11% жиру на животі. Однак при цьому також втрачається 42% жиру печінки. Ефективність дієти, заснованої на обмеженні калорій, була доведена дослідженнями за участю 21 людини.

Правда, через тиждень тріумф змінився тривогою. На тлі схуднення показники вмісту жиру в серці підвищилися на 44%.

Як пояснила автор дослідження, доктор Дженніфер Рейнер, це викликано порушеннями метаболізму після різкого обмеження калорій. Виявляється, це серце не може так швидко позбавлятися від холестерину. Чи варто говорити, що на тлі дієти навантаження на серце у пацієнтів сильно зросло.

Доктор Рейнер поспішила заспокоїти тих, хто хоче різко схуднути: через деякий  час показники приходять в норму. Але цей прихований нюанс важливо мати на увазі, особливо, якщо у вас серцева недостатність.

Нагадаємо, для ефективного схуднення експерти з харчування радять використовувати безсольову дієту.

Раніше повідомлялося, що британські медики знайшли спосіб втратити п’ять кілограмів за тиждень для тих, хто намагається схуднути.

Джерело: Народна Правда