Коли відбудеться референдум щодо ринку землі: у Раді назвали дату

Дочекаймось, коли буде прийнятий закон про референдум, - Разумков

Коли відбудеться референдум щодо ринку землі: у Раді назвали дату
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Референдум щодо продажу сільськогосподарської землі іноземцям може відбутися в цьому політичному циклі, до 2024 року, після ухвалення закону про референдум.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це у ефірі «1+1» заявив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

Loading...

«Лише після референдуму, коли українське суспільство визначиться, що воно готове чи не готове дати можливість іноземцям купувати українські землі або продавати корпоративні права — тоді цей ринок буде відкритий і для іноземців. Буде перехідний етап, коли українські громадяни побачать, як працює ринок землі, після чого визначать, чи треба, щоб до нас прийшли французи, поляки», — пояснив він.

Разумков також додав, що зараз його перший заступник Руслан Стефанчук готує закон про референдум. Разумков наголосив, що це має бути закон, або пакет законів про народовладдя.

Спікер висловив сподівання, що референдум відбудеться під час нинішнього політичного циклу.

«Дочекаймось, коли буде прийнятий закон про референдум. Це може бути раніше (наступного політичного циклу — НП). Я думаю, що це може відбутись раніше за 2024 рік», — додав Разумков.

Нагадаємо, днями президент України Володимир Зеленський заявив, що винесе питання продажу земель сільськогосподарського призначення іноземцям та компаніям, що ними засновані, на референдум.

Джерело: Народна Правда
загрузка...