“Слуга народу” раптово пішла у відставку з високої посади: що трапилося

За словами Ірини Верещук, вони не знайшли спільної мови з прем'єр-міністром

”Слуга народу” раптово пішла у відставку з високої посади: що трапилося
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Народна депутатка з фракції  “Слуга народу” Ірина Верещук склала повноваження представника Кабінету міністрів у Верховній Раді.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook у п’ятницю, 15 листопада.

“Від сьогодні складаю повноваження представника Кабміну у Верховній Раді. Дякую усім, хто допомагав мені у цій роботі. Сфокусуюсь на роботі у Комітеті з національної безпеки, оборони та розвідки. Дякую всім, хто вірить і допомагає”, – написала вона.

Нагадаємо, днем раніше представник Кабінету Міністрів в парламенті Ірина Верещук звернула увагу на вразливий моменту закону про ринок землі, який у першому читанні підтримав парламент у середу, 13 листопада.

До слова, президент України Володимир Зеленський заявив, що винесе питання продажу земель сільськогосподарського призначення іноземцям та компаніям, що ними засновані, на референдум.

Раніше стало відомо, що 51% українців виступають за створення ринку землі та право кожного вільно придбавати та відчужувати її. Не підтримують ініціативу щодо відчуження землі 28% українців та 33% осіб у власності яких перебуває земля.

Джерело: Народна Правда