Троє депутатів готові свідчити в НАБУ проти Анни Скороход – Арахамія

Усі троє нардепів є членами енергетичного комітету парламенту

Троє депутатів готові свідчити в НАБУ проти Анни Скороход – Арахамія
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Троє депутатів готові дати свідчення Національному антикорупційному бюро щодо Анни Скороход, яку напередодні виключили з парламентської фракції партії «Слуга народу». 

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ТСН, таку заяву зробив голова фракції Давид Арахамія у кулуарах Верховної Ради.

“Свідок був один, і не хотів офіційно свідчити в НАБУ. Але після виступу Скороход з трибуни парламенту до мене прийшли ще два депутати і сказали, що будуть давати свідчення про підкуп. Тож, є три свідки”, – наголосив він.

За словами Арахамії, йдеться про трьох депутатів “Слуги народу”, які є членами енергетичного комітету парламенту.

Водночас голова фракції відмовився називати прізвища цих нардепів, пославшись на Кримінальний кодекс України.

Нагадаємо, народний депутат Ганна Скороход, яку напередодні виключили з парламентської фракції партії «Слуга народу», заявила, що спікер Ради Дмитро Разумков диктує парламентаріями, за який законопроект потрібно голосувати.

Як повідомлялося раніше, народного депутата від «Слуги народу» Ганну Скороход виключили з фракції, після того, як стало відомо, що її чоловік, який оформлений, як її помічник, має громадянство Росії. Більше того, голова фракції Давид Арахамія заявляв, що чоловік Ганни Скороход відвідував засідання профільного комітету, де розглядалося закон щодо анбандлінга (реструктуризації «Нафтогазу», – ред.). Арахамія стверджує, що чоловік пропонував народним депутатам хабара.

Також повідомлялося, що підприємця Олексія Алякіна, який є цивільним чоловіком народного депутата фракції «Слуги народу» Анни Скороход, затримали 14 листопада.

Джерело: Народна Правда