У «Слуг народу» з’явиться «етичний кодекс депутата»: подробиці

Порушення положень кодексу буде підставою для позбавлення мандату.

У «Слуг народу» з’явиться «етичний кодекс депутата»: подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Після виключення із фракції «Слуга народу» двох депутатів, Ганну Скороход та Антона Полякова, на засіданні фракції було прийнято рішення про створення етичного кодексу депутата.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Вести.ua”.

15 листопада про це заявила депутат від «Слуги народу» Ірина Верещук. Вона відзначила, що порушення положень кодексу буде підставою для позбавлення мандату для виключення із складу партії.

Також вона відзначила, що відсутність чітко визначених правил поведінки, у разі виключення народних обранців з фракції, негативно впливає на її імідж та підриває довіру виборців.

Появу кодексу, анонсував раніше і голова фракції, Давид Арахамія. На засіданні комітету він запропонував до вівторка розробити кодекс поведінки фракції.

Додамо, троє депутатів готові дати свідчення Національному антикорупційному бюро щодо Анни Скороход, яку напередодні виключили з парламентської фракції партії «Слуга народу».

Нагадаємо, народний депутат Ганна Скороход, яку напередодні виключили з парламентської фракції партії «Слуга народу», заявила, що спікер Ради Дмитро Разумков диктує парламентаріями, за який законопроект потрібно голосувати.

Як повідомлялося раніше, народного депутата від «Слуги народу» Ганну Скороход виключили з фракції, після того, як стало відомо, що її чоловік, який оформлений, як її помічник, має громадянство Росії. Більше того, голова фракції Давид Арахамія заявляв, що чоловік Ганни Скороход відвідував засідання профільного комітету, де розглядалося закон щодо анбандлінга (реструктуризації «Нафтогазу», – ред.). Арахамія стверджує, що чоловік пропонував народним депутатам хабара.

Джерело: Народна Правда