У Зеленського відреагували на заклик Коломойського “дружити з Росією”

Ігор Коломойський не є представником влади і команди Володимира Зеленського, - Мендель

У Зеленського відреагували на заклик Коломойського “дружити з Росією”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Український олігарх Ігор Коломойський днями дав інтерв’ю американському виданню The New York Times, у якому зокрема закликав “дружити з Росією” – прес-секретар президента України Володимира Зеленського відреагувала на суспільний резонанс, який викликали одіозні заяви олігарха.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на повідомлення на Facebook-сторінці прес-секретаря Зеленського Юлії Мендель.

«Ігор Коломойський не є представником влади і команди Володимира Зеленського, він не має повноважень говорити щось від імені України або Офісу Президента, з ним не обговорюються позиції щодо вирішення державних справ», – пише вона.

У Зеленського відреагували на заклик Коломойського “дружити з Росією”

Зазначимо, Коломойський заявив, що Росія значно сильніша за Україну тому слід розвернутися у бік Кремля та дружити. Винуватцем у війні, що розгорнулась на сході держави, він назвав Америку, яка не дає грошей. В той же час, він відзначив, що кров, яка була пролита, за період військових дій за п’ять-десять років забудеться. «Дайте п’ять, десять років, і кров забудеться», – заявив він.

Крім того, Коломойський заявив, що НАТО нібито боїться Росії та не здатне впоратися з російською армією.

Джерело: Народна Правда