Загибель підлітка в Прилуках: названо офіційну причину смерті Дениса Чаленка

Хлопчик помер внаслідок відкритої черепно-мозкової травми

Загибель підлітка в Прилуках: названо офіційну причину смерті Дениса Чаленка
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

За даними повторної судмедекспертизи, 14-річний Денис Чаленко,  тіло якого знайшли на залізничній колії 29 жовтня в Прилуках, помер через отриману травму голови. 

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  ТСН.

Loading...

Правоохоронці оприлюднили результати повторної судмедекспертизи тіла підлітка – експерти назвали причиною смерті відкриту черепно-мозкову травму. Однак, як саме   її отримав 14-річний юнак, поки невідомо.

Батьки не вірять у те, що хлопець загинув від наїзду потяга. Вони переконані – їхнього сина жорстоко вбили.

Вони навіть готові ексгумувати тіло Дениса, щоб провести ще одну незалежну експертизу і домогтися справедливого розгляду справи. За словами батьків, підозри виникли через те, що після експертизи тіло хлопчика віддали не повністю – були відсутні деякі фрагменти кісток.

Нагадаємо, поліція намагається “зам’яти” справу про загибель школяра Дениса Чаленка у Прилуках. Батько загиблого підлітка стверджує, що після трагедії родичі і адвокат кілька днів оглядали місце події і в двохстах метрах від залізничних колій, де і знайшли тіло Дениса Чаленка, виявили сліди крові.

Раніше журналісти встановили, що в Прилуках могли проходити «вуличні бої», які міг відвідувати Денис Чаленко. Адвокат і машиніст також стверджували, що тілесні ушкодження, їх характер і локалізація говорять про відсутність ДТП. Зазначимо, дитину знайшли мертвою на шляхах між рейками. Машиніст окремо відзначав, що жертви після ДТП з поїздом виглядають інакше.

Джерело: Народна Правда
загрузка...