Названо нову небезпеку від вживання цукру

Цукор є своєрідним наркотиком

Названо нову небезпеку від вживання цукру
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Цукор згубно впливає на роботу мозку – потрапляючи в організм, він активізує обидві частини мозку, що змушує бажати солодкого в більшій кількості.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Nature Neuroscience.

Loading...

Згідно з результатами наукових досліджень, цукор провокує психофізіологічний механізм, націлений на те, щоб отримати задоволення і свого роду нагороду у вигляді нової порції солодкого.

В результаті виникає непереборне бажання все частіше повторювати дію, яка дає подібний ефект. При цьому навіть невелика порція цукру здатна викликати величезний викид дофаміну. Це нейромедіатор, який бере участь у формуванні нашої поведінки. Поведінки, заснованій на бажанні отримати заохочення у вигляді нової дози цукру.

А тим часом дієтологи з Копенгагенського університету дійшли висновку, що надмірне вживання цукру негативно впливає на кровоносну систему і може призвести до порушення роботи внутрішніх органів.

Нагадаємо, цукор називають “дозволеним наркотиком” нашого часу. Багато людей вживають його у надмірних кількостях та не мислять свого життя без цукерок та тістечок. Разом із тим, цукор здатен завдати організму людини чималої шкоди.

Джерело: Народна Правда
загрузка...