Власникам «євроблях» змінили правила розмитнення авто

Активісти пропонують диференціювати населення, яке може мати пільги при розмитненні автомобілів

Власникам «євроблях» змінили правила розмитнення авто
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Правила розмитнення авто на єврономерах в Україні буде змінено – власники “євроблях” розробляють новий законопроект щодо пільг у розмитненні авто.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на публікацію на Facebook-сторінці АвтоЄвроСила.

Loading...

Зазначається, що 13 листопада громадські організації за ініціативи власників нерозмитнених авто зібралися разом з нардепом Михайлом Цимбалюком, заступником голови комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Учасники засідання обговорили пропозиції щодо пільг при розмитнені, які необхідно впровадити в законодавство.

Зокрема, члени громадських організацій пропонують диференціювати населення, яке може мати пільги при розмитненні автомобілів та надавати ці пільги для одного авто раз на три роки.

Власникам «євроблях» змінили правила розмитнення авто

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України повідомив, що власників “євроблях” чекають нові правила розмитнення. Про нововведення розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій. Міністр виступив з пропозицією зробити розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією максимально простою та перейняти процедуру Грузії.

Нагадаємо також, власники “євроблях” можуть отримати компенсацію, якщо під час розмитнення оціночну вартість автомобіля було завищено.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...