Розстріл Майдану: у справі з’явилися невтішні новини

Після 20 листопада справи Майдану мають перейти до Державного бюро розслідувань і НАБУ

Розстріл Майдану: у справі з’явилися невтішні новини
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Верховна Рада України не встигла проголосувати за необхідні поправки до закону про Державне бюро розслідувань (ДБР), а тому в Україні наразі немає можливості продовжити розслідування у справі про розстріл Майдану – слідство зупиниться з 20 листопада.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це на своїй сторінці  в Facebook повідомила адвокат родин загиблих Євгенія Закревська.

За її словами,  Верховна Рада повернеться до голосування з цього питання 3 грудня.

“Норму про забезпечення слідства у справах Майдану після 20.11.2019 Верховна Рада не проголосувала… “не встигла”. Наступна спроба лише 3.12. Тобто, 20.11.2019 в нас таки “чорна діра”. Передавати справи нема кому, нема куди. І тому – цього не можна робити. А слідство – зупиняється”, – написала Закревська.

Як відомо, 20 листопада 2019 року органи прокуратури остаточно втрачають слідчі функції, після чого справи Майдану мають перейти частково – до Державного бюро розслідувань, частково – до НАБУ.

Нагадаємо, у Києві в приміщенні Головного слідчого управління ГПУ помер колишній прокурор Київської прокуратури Андрій Сайчук. Смерть наздогнала екс-прокурора після ознайомлення його з матеріалами інкримінованої справи. Як відомо, Сайчука підозрювали в незаконному притягненні до кримінальної відповідальності учасника акцій протесту під час Євромайдану Миколи Пасічника.

Раніше екс-генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що ГПУ завершила досудове розслідування щодо винуватців загибелі людей на Майдані Незалежності в 2014 році.

Джерело: Народна Правда