Вчені назвали напій, що подовжує життя

Достатньо випивати 4 склянки напою на день.

Вчені назвали напій, що подовжує життя
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Вчені, після проведених досліджень встановили напій, що подовжує життя знижуючи ризики передчасної смерті.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Medikforum».

Фахівці протягом 12 років вивчали вплив цього загальновідомого та, для більшості, улюбленого напою на організм людини. Вони з’ясували, що любителі натуральної кави, саме про неї і йде мова, помирали значно менше.

Відповідно до їх висновків це пов’язане з високим вмістом антиоксидантів у каві, які гальмують процеси окислення та відмирання клітин, що призводять до старіння, розвитку раку. Крім того напій позитивно впливає і на зменшення ризиків розвитку серцево-судинних захворювань.

Науковці у кавових зернах виявили не менше тисячі антиоксидантів та майже сотню тих, що формуються у процесі смаження зерен.

На їх переконання для зниження ризиків передчасної смерті та продовження молодості достатньо випивати 4 склянки напою на день, але не більше. Зловживання кавою може нанести значну шкоду організму. Саме тому не можна перевищувати вказану норму його вживання.

Нагадаємо, косметологи застерігають від використання “важкої артилерії” та запевняють – шкіра буде молодою та сяючою, якщо дотримуватися здорового способу життя та правильно за нею доглядати.

Джерело: Народна Правда