Вчені розповіли, чому не варто курити електронні сигарети

Куріння під час вагітності впливає на розвиток дитини та викликає різноманітні відхилення.

Вчені розповіли, чому не варто курити електронні сигарети
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Вчені розповіли, що електронні сигарети доволі небезпечна забавка, яка захопила не лише молодь по всьому світу. Вони відзначають, що ця забавка є вкрай шкідливою для жінок та пояснюють чому їх не варто курити.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням maximum.fm.

Науковці з Університету Північної Кароліни відзначають, що хімічні речовини та нікотин в електронних сигаретах надзвичайно сильно впливають на репродуктивну функцію людини, в тому числі, пригнічують процеси запліднення.

Крім того, їх куріння під час вагітності впливає на розвиток дитини та викликає різноманітні відхилення.

Даний висновок підтверджений дослідженням, що проводилося на мишах. Важливо відзначити, що це перше дослідження яке допомогло встановити вплив електронних сигарет на зачаття та проблеми з ним.

Протягом двох місяців, самок лабораторних мишей піддавали впливу пари від них. З’ясувалося, що він негативно впливав на фертильність тварин. Також, погіршувала функцію яєчок у щурів.

Науковці відзначають, що вплив на людину буде значно сильнішим. Вони не лише негативно впливають на статеве життя, пошкоджують яйцеклітини та фолікули яєчників, а й на здоров’я вагітних та плоду.
Щодо чоловіків, то небезпечна забавка істотно впливає на сперматозоїди та навіть може призвести до імпотенції.

Нагадаємо, американські експерти й медичні чиновники продовжують досліджувати серію хвороб, пов’язаних з курінням вейпів, що охопила понад два десятки штатів.

Додамо, раніше вчені зробили висновок, що вейп може стати причиною хвороб слизової оболонки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...