Зеленський хоче знизити кредити для українців

Компенсація урядом облікової ставки НБУ дозволить кредитувати за ставкою від 3-5% річних

Зеленський хоче знизити кредити для українців
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Міністр економіки Тимофій Милованов повідомив, що президент Володимир Зеленський 15 листопада провів нараду з питання здешевлення кредитів, особливо для малого та середнього бізнесу, на якій обговорювалися інструменти досягнення цієї мети.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише  “Интерфакс-Украина”.

Loading...

“Ми готові компенсувати облікову ставку (Нацбанку України. – Ред.) і, можливо, ще трохи на придбання землі і фермерам”, – навів він приклад одного з інструментів в ході діалогу щодо шляхів трансформації України за участю автора “Стратегії  блакитного океану “Чана Кіма, організованого Академією ДТЕК в Києві в суботу.

За його словами, це дозволить кредитувати за ставкою від 3-5% річних.

Він підкреслив, що можливості бюджетної підтримки бізнесу в Україні обмежені, необхідно спільно з суспільством прийти до консенсусу про критерії відбору тих, кому може бути надана така підтримка, щоб мінімізувати фактор чиновника і ризики корупції.

Нагадаємо, правління Національного банку України прийняло рішення знизити облікову ставку з 16,5% до 15,5% річних. 

Раніше міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов розповів, що буде з курсом долара в 2020 році і які чинники на нього впливати.

До слова, раніше керівник відділу аналітики компанії Forex Club Андрій Шевчишин заявив, що курс долара продовжить знижуватися і в найближчій перспективі валюта буде залишатися в діапазоні 24,1-24,3 грн за долар.

Джерело: Народна Правда
загрузка...