Зеленський виправдався за скандал с «Квартал 95» та Гонтаревою

Президент України прокоментував ситуацію з номером «Квартал 95» про спалений будинок Гонтаревої.

Зеленський виправдався за скандал с «Квартал 95» та Гонтаревою
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Президент України Володимир Зеленський виправдався за скандал з «Квартал 95» та колишньою головою Національного банку України Валерією Гонтаревою.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «РБК-Україна».

Відзначається, що президент України прокоментував ситуацію з номером «Квартал 95» про спалений будинок Гонтаревої в особистій переписці з актором та колишнім колегою Олександром Пікаловим.

“Я написав йому:” ну що? “. Він відповів:” отож “. І все. Це гумор, це жарти. Це жарти і потрібно на це дивитися якось легше. Але мені здається, що, якщо Володимир Олександрович Сьогодні не був би президентом країни, цей номер зайшов би, все б сміялися і не було б ні зауважень, ні проблем – нічого “, – вважає Олександр Пікалов.

Зірка відзначив, що після скандалу, який розгорівся навколо пісні Євгена Кошового та хору Верьовки та визвала резонанс втягнувши студію у скандал, вони будуть більш обачно писати сценарії.

“Це проблеми цих людей (про які жартує студія” Квартал 95 “- ред.), Але після цього випадку, напевно, будемо робити так, щоб нікому не нашкодити, тому що накинулися на хор Верьовки. Вони співають дуже красиво. Вони що, після цього номера погано почали співати?”, – додав актор.

Раніше повідомлялося, що в Україні розгорівся скандал через спільний номер студії “Квартал 95” та хору імені Верьовки з приводу підпалу будинку екс-глави НБУ Валерії Гонтаревої – артисти назвали те, що сталося “гострою політичною сатирою”.

Джерело: Народна Правда