ДБР просить зняти з Порошенка недоторканність: подробиці

ДБР направило до прокуратури проект подання до ВР про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності п'ятого президента

ДБР просить зняти з Порошенка недоторканність: подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Державне бюро розслідувань направило до Генеральної прокуратури проект повідомлення про підозру п’ятого президента України Петру Порошенку.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-центр ДБР.

Loading...

Слідчі також пояснили, що проект підозри підготовлений і направлений до прокуратури в рамках досудового розслідування кримінального провадження стосовно можливого неправомірного впливу на проведення конкурсу з добору кандидатів для призначення членів Вищої ради правосуддя в березні-травні 2019 року – ч. 3 ст. 109 і ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

ЗМІ пояснюють, що одна зі статей – це публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до таких дій, вчинене особою, яка є представником влади, або повторно, або організованою групою, або з використанням ЗМІ.

Друга стаття – зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

Крім цього, слідчі ДБР направили в прокуратуру проект подання до Верховної Ради України про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності п’ятого президента України, який є діючим народним депутатом України.

Як повідомлялося раніше, напередодні п’ятий президент України, чинний народний депутат Петро Порошенко в 18-й раз не прийшов на допит в ГБР, а після проігнорував допит в Головній військовій прокуратурі у справі Іловайська».

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...