Особливий статус Донбасу: у “Слузі народу” зробили заяву

Особливий статус, внесений до Конституції – це розкол у суспільстві, - Верещук

Особливий статус Донбасу: у “Слузі народу” зробили заяву
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Особливий статус Донбасу дуже болюче питання, отже на даний момент найкращим виходом було би пролонгування закону щодо особливого статусу Донбасу, який діє до грудня 2019 року.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Апостроф, таку думку висловила нардеп “Слуги народу” Ірина Верещук.

“Зараз залишилося дуже мало часу, щоб фахово напрацювати такий важливий законопроект. Для цього треба багато часу та дискусія, якої ще не було. Зараз найкращим виходом було би прологнування закону по особливому статусу Донбасу, який діє до грудня 2019 року. І тоді ми матимемо час, щоб дійсно розробити законопроект, провести усі необхідні майданчики дискусій – і тоді або ми це акцептуємо, або ні”, – пояснила вона.

Верещук додала, що президент України Володимир Зеленський добре поінформований, ознайомлений з результатами соціологічних опитувань, і може грамотно аналізувати ситуацію, впираючись на те, як сприймають особливий статус Донбасу українці.

“Його дії не будуть направлені на поглиблення конфлікту в суспільстві. А особливий статус, внесений до Конституції – це розкол у суспільстві. І ніхто на це не піде”, – висловила впевненість нардеп.

Нагадаємо, раніше Зеленський розповів яким буде закон про особливий статус окупованих територій Донбасу.

Джерело: Народна Правда