Сотні тисяч пенсіонерів раптово перевірять: у кого заберуть виплати

Спеціалісти ПФУ вже виявили 150 258 недостовірних даних.

Сотні тисяч пенсіонерів раптово перевірять: у кого заберуть виплати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Пенсійний фонд України розпочав тотальну перевірку пенсіонерів, в тому числі на предмет достовірності поданих даних, які містяться в електронних справах.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сторінку ПФУ у Facebook.

На офіційній сторінці ПФУ повідомляє про початок проведення перевірки пенсіонерів та попередні її підсумки.

Згідно повідомлення перевірці підлягає достовірність поданих пенсіонерам даних, що містяться в електронних пенсійних справах з даними Державної міграційної служби.

Станом на 14 листопада, спеціалісти установи виявили 150 258 недостовірних даних – невірних записів. Серед цих записів 4 302 записи містять помилкові відомості в частині реквізитів паспортного документу, які були виправлені.
В той же час, 142 172 записів стосуються внесення даних про новий паспортний документ.

Разом з тим, президент України Володимир Зеленський не підписав законопроект № 1231 «Про верифікації пенсій, субсидій та інших виплат з коштів державного, місцевих бюджетів» та вніс до нього свої зауваження в частині прав Національного агентства з питань попередження корупції.

Гарант відзначає, що в разі внесення змін, пропонованих законопроектом № 1231, зміни, внесені ЗУ № 140-ІХ в частині надання НАПКА доступу Державного реєстру майнових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, будуть фактично втрачені, а вказане Національне агентство позбавлене права такого автоматизованого доступу.

Нагадаємо, українці можуть залишитися без пенсій через тотальний контроль всіх одержувачів державної допомоги. Кілька тижнів тому парламент прийняв закон, який дозволяє Міністерству фінансів контролювати реєстри пільговиків та їх фінансові потоки.

Джерело: Народна Правда