У ПЦУ пояснили, чи можуть віряни користуватися біометричними паспортами

У ПЦУ заявили, що використання біометричних паспортів церквою не засуджується.

У ПЦУ пояснили, чи можуть віряни користуватися біометричними паспортами
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Православній церкві України зробили гучну заяву та пояснили, чи можуть віряни користуватися біометричними паспортами.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сторінку у Facebook ПЦУ.

У ПЦУ заявили, що використання біометричних паспортів, довкола якого точаться постійні суперечки та відбуваються залякування вірян, церквою не засуджується. З точки зору церкви це є лише проявом наукового та технологічного прогресу, яке не має жодного релігійного підґрунтя.

У повідомленні відзначається, що технології є частиною щоденного життя та не мають в собі нічого поганого, навпаки вони спрямовані на полегшення життя, а дійсно віруючій людині боятися нічого.

«Господь недарма наділив людину даром свободи вибору. Те, що з Писання відоме, як «печать антихриста», може бути прийнятим лише за усвідомленим вибором людини, яка відречеться від Бога. Таємно, через технології, без відома самої особи ніхто не зможе зробити віруючого християнина слугою диявола», – відзначили у ПЦУ.

Чи є загрозою біометричний паспорт? Навколо цього питання точаться суперечки серед представників різних конфесій. Чим…

Gepostet von Православна Церква України am Sonntag, 17. November 2019

Нагадаємо, раніше в Державній міграційній службі назвали кількість отриманих українцями біометричних паспортів і ID-карток.

Також раніше повідомлялося, що кожен українець, досягнувши 14-річного віку, зобов’язаний отримати документ, що засвідчує особу і підтверджує громадянство – ID-карту.

Відзначимо, що Державна прикордонна служба завершила створення системи біометричного контролю, яка функціонує на кордоні з країнами ЄС та авіаційному напрямку. Зазначене обладнання встановлено в 157 міжнародних і міждержавних пунктах пропуску.

Джерело: Народна Правда