Бюджет-2020 будуть змінювати: що задумали у Раді

За словами Разумкова, уряд працює над тим, щоб врахувати всі пропозиції і поправки нардепів

Бюджет-2020 будуть змінювати: що задумали у Раді
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

До ухваленого Верховною Радою закону про Державний бюджет України на 2020 рік будуть внесені зміни. Спікер парламенту Дмитро Разумков розповів про правки, які внесуть в бюджет-2020.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це Разумков розповів в ефірі одного з телеканалів.

Loading...

За словами Разумкова,  прийнятий головний кошторис держави  не можна назвати ідеальним.

“Про це також говорили народні депутати, звертаючись до уряду. Про те, що не були враховані всі пропозиції, які надходили від представників різних політичних сил… Буде ще багато дискусій навколо бюджету. Я впевнений, що і він зазнаватиме деяких змін”, – сказав Разумков.

Він пояснив, що бюджет-2020 все ж потрібно було ухвалити в нинішньому вигляді – щоб входити у новий рік з кошторисом, який дозволить працювати державі.

“Ми виходили вже з тих показників і з тих пропозицій, які були надані нам урядом. І кардинально їх змінити за такий короткий проміжок часу, я вважаю, що можливості не було ані у них, ані, тим більше, у парламенту”, – додав Разумков.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила закон про державний бюджет на 2020 рік, в якому для Мінсоцполітики передбачено 292,4 мільярда гривень. Це на 93,8 млрд грн, або на 47% більше, ніж у 2019 році (було 198,6 млрд грн). Завдяки цьому в Україні з 1 січня 2020 року буде підвищено прожитковий мінімум до 2027 грн в місяць.

Раніше прем’єр-міністр України Олексій Гончарук озвучив найголовнішу фінансову проблему держави –   Україна заборгувала світу сотні мільярдів гривень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...