Картопля фрі, чіпси та шоколад: лікарі назвали вбивць імунітету

Наші дії та звички щоденно, щогодини вбивають наш імунітет.

Картопля фрі, чіпси та шоколад: лікарі назвали вбивць імунітету
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Лікарі попереджають, що наші щоденні звички, в тому числі вживання таких улюблених продуктів харчування, як картопля фрі, чіпси та шоколад, вбивають наш імунітет.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Інколи ми навіть не здогадуємося, що наші дії та звички щоденно, щогодини вбивають наш імунітет та й організм в цілому.

Лікарі попереджають, що певні звички можуть завдати непоправної шкоди організму, тому їх виключення із свого життя є обов’язковим.

Серед них неправильне харчування. Так вживання улюблених страв, таких як картопля фрі, чіпси та шоколад сприяють тому, що організму починає не вистачати необхідних речовин та мінералів.

Організм починає працювати неправильно, імунітет слабшає, а організм, у свою чергу, стає вразливішим. Крім того, це може спровокувати розвиток серцево-судинних захворювань та діабету 2 типу.

Для уникнення цих проблем, лікарі радять вживати багато фруктів.

Небезпечним є і переохолодження ніг. Воно призводить до того, що всі кровоносні судини звужуються, слизові оболонки починають погано забезпечуватися кров’ю. Через це вірусам легше через них проникнути в організм.
Недосип, погана звичка, говорять фахівці. У результаті недостатньої кількості сну, організм не встигає відновитися, накопичується втома.
Величезної шкоди імунітету завдає стрес. Зрозуміло, що повністю його уникнути не можливо, тому слід мінімізувати.

Нагадаємо, лікарі розповіли про спеції, які посилюють імунітет в осінньо-зимовий період та знижують ризики захворюваності сезонними простудами.

Джерело: Народна Правда