Росіянам не дозволять купувати землю в Україні: що про це відомо

В разі покупки землі громадянами РФ буде задіяний механізм конфіскації

Росіянам не дозволять купувати землю в Україні: що про це відомо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Закон про ринок землі, який у першому читанні підтримав парламент у середу, 13 листопада, в жодному разі не дозволить купувати українську землю росіянам.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Інтерфакс-Україна, таку заяву зробив уповноважений президента України з земельних питань Роман Лещенко.

Loading...

Він розповів, що в разі покупки землі громадянами РФ, закон про ринок землі передбачатиме механізм конфіскації.

“У законі буде чітко прописано, в перехідних положеннях, що питання про допуск іноземців (до покупки землі – НП) Тільки через всеукраїнський референдум. До цього моменту – ніяких іноземців. Росіяни в принципі не обговорюються. Це країна-агресор, вони за жодних обставин не будуть купувати землю. Якщо з якихось механізмів десь з’являються росіяни, ми здійснюємо спецконфіскацію в дохід держави”, – пояснив Лещенко.

Також уповноважений президента зазначив, що засновниками українських компаній, що мають право купувати землю, можуть бути тільки громадяни України без подвійного громадянства, які проживають на території країни.

Нагадаємо, днями президент України Володимир Зеленський заявив, що винесе питання продажу земель сільськогосподарського призначення іноземцям та компаніям, що ними засновані, на референдум.

Джерело: Народна Правда