Коли в Києві зникнуть маршрутки: у Кличка дали відповідь

Від маршруток, у тому вигляді в якому вони є, необхідно позбавлятися.

Коли в Києві зникнуть маршрутки: у Кличка дали відповідь
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Радник мера Києва Віталія Кличка Максим Бахматов розповів, коли у столиці зникнуть маршрутки та назвав  час, коли можна буде побачити оновлений міський транспорт.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Економічну правду».

Бахматов відзначає, що від маршруток, у тому вигляді в якому вони є, необхідно позбавлятися. Вони проблеми перевезення пасажирів не вирішують. У той же час, із власниками та тими хто інвестує в маршрутки, необхідно домовлятися, створювати автобусні маршрути.

Він переконаний, що різко відмовитися від маршруток у місті неможливо, адже альтернативи немає, її треба створити.

Радник переконаний, зо за 5-10 років від них повністю можна буде позбавитися.

“Я можу показати цифри і сказати: “Хлопці, ви класно заробляєте, а давайте тепер ці гроші інвестуємо в комфортні, нормальні автобуси, з нормальним графіком і ви продовжуєте заробляти”. Інакше я не можу зробити. У міста немає достатньо грошей, щоб миттєво це вирішити. Але поступово, рік за роком, протягом 5 або 10 років, ми оновимо це все”, – пояснив він.

Нагадаємо, у Києві стався новий обурливий випадок в маршрутці. На цей раз в центрі скандалу опинився водій машини, яка курсує за маршрутом №211. Чоловіка звинувачують у тому, що він закрив двері і почав рух, коли пасажир ще не встиг відійти від зупинки.

Додамо, у столиці, патрульні поліцейські затримали водія пасажирського автобуса, у момент перевезення пасажирів, у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння.

Джерело: Народна Правда