Погіршення погоди в Україні: синоптики зробили важливе повідомлення

Розглядається можливість введення режиму обмеженого виїзду до столиці.

Погіршення погоди в Україні: синоптики зробили важливе повідомлення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Наприкінці тижня в Україні очікується значне погіршення погоди, зниження температури та опади. Влада мобілізує комунальні служби та техніку.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Український гідрометеорологічний центр.

У відповідності до оприлюдненого повідомлення, погіршення погодних умов оікується на вихідних. У ніч на суботу, 23 листопада, температура повітря значно знизиться.

У столиці очікується до -7 градусів вночі та до -3 вдень. У неділю буде трохи тепліше, до +2 градусів.

Погіршення погоди в Україні: синоптики зробили важливе повідомлення

З огляду на значне похолодання, влада Києва вирішила мобілізувати комунальні служби, техніку та підготувати необхідний посипковий матеріал.

У повідомленні, що розміщено на офіційному порталі Києва водіїв попереджають, що транспортні засоби, які будуть заважати роботі комунальних служб, ліквідації аварійних ситуацій будуть евакуювати. Крім того розглядається можливість введення режиму обмеженого виїзду до столиці.

Нагадаємо, завтра, 21 листопада, в День гідності і свободи, Україна потрапляє в зону протистояння циклону з заходу і антициклону зі сходу. Наслідком такого протистояння буде несприятлива погода.

Раніше народний синоптик Леонід Горбань повідомив, що листопад буде переважно теплим, серйозне похолодання варто чекати тільки в період з 17 по 23 число. Він також озвучив попередній прогноз погоди.

Джерело: Народна Правда