Пропозиція Зеленського Путіну: вибори на Донбасі після деокупації

Зеленський запропонує Путіну провести вибори на Донбасі після деокупації.

Пропозиція Зеленського Путіну: вибори на Донбасі після деокупації
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі лідерів «нормандської четвірки» порушить питання проведення місцевих виборів на Донбасі після деоокупації.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Українську правду» яка посилається на трансляцію Офісу президента зі Станиці Луганської, куди прибув Зеленський.

Президент України відзначив, що першим важливим питанням є повернення всіх полонених. Другим важливим питанням є стійке перемир’я.

Він відзначив, що наразі важливо обговорити і питання наслідків порушення припинення режиму вогню та передача Україні контролю над кордоном із Росією.

Одним із найскладніших та найважливіших питань президент назвав проведення місцевих виборів саме на території України, а не тимчасово окупованій території України.

«Четверте питання – я думаю, що воно одне з непростих, бо складається з багатьох складових. Це можливість проведення місцевих виборів уже на території України, а не на тимчасово окупованій території України. Найголовніше питання”, – підсумував Зеленський.

Нагадаємо, в ході саміту БРІКС  стало відомо, що президент Російської Федерації Володимир Путін не зацікавлений проводити зустріч з українським президентом Володимиром Зеленським.  Присутній на заході Володимир Путін заявив, що в Росії не зацікавлені у зустрічі з Зеленським, незважаючи на те, що українська сторона вже дала згоду на такі переговори. Російський президент запевняє, що у нього налагоджений контакт з Зеленським – він постійно говорить з ним по телефону, і метушитися заради зустрічі він не буде.

Нагадаємо також,  зустріч президентів України та Росії Володимира Зеленського та Володимира Путіна постійно відкладається з ініціативи останнього, російський опозиційний політик Леонід Гозман припустив, що глава Кремля боїться програти Зеленському.

Джерело: Народна Правда