День десантно-штурмових військ: українську “крилату піхоту” привітали потужним відео

21 листопада православні відзначають Собор Архістратига Михаїла, який в свою чергу є небесним покровителем українських десантників

День десантно-штурмових військ: українську “крилату піхоту” привітали потужним відео
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

21 листопада в Україні відзначається День Десантно-штурмових військ Збройних Сил. Свято було встановлено указом президента країни в 2017 році.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, встановлення Дня Десантно-штурмових військ саме 21 листопада стало гідним вшануванням національно-історичних і релігійних традицій українського народу.

Як відомо, в цей день православні відзначають Собор Архістратига Михаїла (Михайлів день), який в свою чергу є небесним покровителем українських десантників.

Десантно-штурмові війська – це окремий рід військ Збройних Сил України. До їх складу входять: десантно-штурмові, повітрянодесантні та аеромобільні частини.

Напередодні з Днем десантно-штурмових військ українську “крилату піхоту” привітав командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко:

“Героїзм та славетні подвиги підрозділів Десантно-штурмових військ стали невід’ємною частиною новітньої історії України, а гасло “Завжди перші!” є для української “крилатої піхоти” орієнтиром у справі захисту рідної землі, відновлення її територіальної цілісності та суверенітету. Вдячний героям-десантникам за те, що Ви завжди там, де найскладніше, на передніх рубежах. Завдяки Вашій професійній майстерності, самовідданості та готовності до самопожертви ми, беззаперечно, здобудемо перемогу над ворогом.”.

Як повідомлялося раніше, 20 листопада бойовики 7 разів порушили режим припинення вогню. В результаті обстрілу постраждали сім військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...