Референдум про ринок землі: в Раді назвали терміни

Референдум не може відбутися між першим і другим читанням законопроекту

Референдум про ринок землі: в Раді назвали терміни
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Референдум про ринок землі проведуть лише після другого читання законопроекту.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву в інтерв’ю «Обозревателю» зробив нардеп від «Слуги» Віталій Безгін.

Loading...

За його словами провести референдум до другого читання процедурно неможливо.

“Ми розуміємо, потрібно зареєструвати законопроект, провести через два читання, призначити сам референдум, провести його. Тому юристи повинні опрацювати норму, яка передбачає вирішення питання щодо продажу землі вже після референдуму”, – стверджує Віталій Безгін.

Він також додав, що при цьому референдум потрібно провести як можна швидше, щоб “наші опоненти не спекулювали, мовляв, іноземці вагонами будуть вивозити цю землю”.

Сам Безгін не бачить проблем у питанні продажу землі іноземцям: “Але це моя позиція, а президент і фракція виступає за референдум. У нас є завдання прийняти законопроекти про народовладдя, робоча група вже працює і впевнений, що в найближчі тижні зареєструють у парламенті, в тому числі і законопроект про референдум”.

Додамо, напередодні голова Верховної Ради Дмитро Разумков припускав, що референдум про ринок землі може відбутися раніше 2024 року, але не між першим і другим читанням відповідного законопроекту.

Раніше народний депутат від “Слуги” Віталій Безгін повідомив, чому у фракції не карають Богдана Яременка після скандалу з інтимною перепискою, В’ячеслава Медяника через скандальне листування щодо прокурора та Олександра Дубинського за критику фракції.

Також повідомлялося, що Роман Іванісов, якого напередодні звинуватили у зґвалтуванні неповнолітньої, прийняв рішення залишити фракцію. При цьому, за словами лідера парламентської фракції «Слуги народу» Давида Арахамія, Іванісов зможе повернутися у фракцію, якщо доведе, що у нього не було судимості.

Зазначимо, незважаючи на те, що напередодні голова ВР Дмитро Разумков стверджував, що місцеві вибори відбудуться восени 2020 року, Віталій Безгін не виключає, що дострокові місцеві вибори можуть відбутися вже навесні.

Джерело: Народна Правда