Звільненим українським політв’язням придбали квартири у Києві

Було придбане житло у будинках не старше 2004 року з ремонтом.

Звільненим українським політв’язням придбали квартири у Києві
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Українцям, які в рамках обміну утримуваними особами між Україною та Росією, які повернулися до України, придбали квартири у Києві.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Фонд Віктора Пінчука».

Житло у столиці було придбано Олегу Сенцову, Олександру Кольченку, Володимиру Балуху, Артуру Панову та Олексію Сизоновичу.

Всі вони до ув’язнення проживали в Луганську та Криму.

Відзначається, що колишнім бранцям Кремля було запропоновано на вибір декілька варіантів квартир у Києві, в районах міста, які були для них пріоритетними.

Після розгляду запропонованих варіантів, було придбане житло у будинках не старше 2004 року. У відповідності до оприлюднених даних, житлові приміщення з ремонтом та придатні для проживання.

«Фонд Віктора Пінчука придбав готові для проживання квартири з ремонтом, в будинках не старіше 2004 року, куди мешканці якомога швидше могли б заселитися разом із своїми родинами. Власники житла обирали квартири із декількох запропонованих варіантів у районах Києва, які були визначені ними як пріоритетні», – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, 7 вересня в Україну повернулися 35 осіб, яких незаконно утримувала Росія. Ми публікували повний список звільнених українців.

Нагадаємо, помічник президента України Володимира Зеленського Андрій Єрмак заявив, що новий обмін полоненими між Україною та Росією може відбутися вже до нового року.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...