Бойовики стягують смертоносну зброю до зони відведення військ на Донбасі

Окупанти розміщують в покинутих окопах  несправну техніку, щоб потім її "відводити"

Бойовики стягують смертоносну зброю до зони відведення військ на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Російські бойовики на Донбасі знову влаштували підступну провокацію в зоні розведення військ – під покривом ночі вони приховано переміщують на нові позиції озброєння, яке підлягає відведенню від лінії розмежування.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, повідомлення Головного управління розвідки опублікували на сайті Міністерства оборони України.

Loading...

У розвідці повідомили, що окупанти розміщують в покинутих окопах  несправну техніку, евакуацію якої намагається видати за виконання домовленостей з її відведення.

“Для того, щоб приховати ці “махінації”, російське командування обмежило допуск представників ЗМІ до лінії розмежування під виглядом загрози обстрілу підрозділами Об’єднаних сил”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, поблизу Золотого на Луганщині завершилося розведення сил і засобів у зоні № 2. Тепер тут розпочинається розмінування демілітаризованої ділянки і демонтаж військових конструкцій.

На повне розмінування території бойових дій піде не менше півстоліття, і це якщо б війна на Донбасі припинилася прямо зараз.

Додамо, Європейський Союз заявив про «обнадійливі сигнали» після завершення чергового етапу розведення сил біля Петрівського і Богданівки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...