“Слуга народу” вирішила долю засудженого за згвалтування нардепа

Роман Іванісов не повернеться в фракцію

”Слуга народу” вирішила долю засудженого за згвалтування нардепа
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У фракції політичної партії «Слуга народу» у парламенті заявили, що  народний депутат Роман Іванісов, який начебто має непогашену судимість за обвинуваченням у зґвалтуванні, не повернеться у фракцію.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в ефірі «Радіо НВ»  сказав заступник голови фракції та голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко.

«Він призупинив участь у фракції. Я думаю, що після всієї тієї інформації, що була, ми вже не зможемо повернути його до фракції, навіть якщо він захоче», — зазначив Корнієнко.

Нагадаємо, народний депутат «Слуги народу» Роман Іванісов  був визнаний винним у зґвалтуванні неповнолітньої та за вчинений злочин засуджений до 3, 6 років позбавлення волі. За даними генерального прокурора Руслана Рябошапки, Іванісов відбув покарання, судимість погашена, відповідно депутат вважається таким, що на даний момент не судимий.

Згодом  глава парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія зробив заяву щодо педофільського скандалу навколо  його колеги    –  стало відомо, що Роман Іванісов  зґвалтував неповнолітню. За словами Арахамії, якщо інформація підтвердиться, то Іванісову “буде не місце в партії”. Якщо ж це виявиться фейком – його приймуть назад.

 

Джерело: Народна Правда