“Слуга народу” визначилася з кандидатом в мери Києва

Кандидатуру Олександра Ткаченка ще повинна підтримати партія

”Слуга народу” визначилася з кандидатом в мери Києва
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Партія “Слуга народу” визначилася з кандидатом на посаду мера столиці на місцевих виборах  – ним стане народний депутат Олександр Ткаченко.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в інтерв’ю НВ повідомив глава партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко.

За словами Корнієнка,  це питання має ще вирішити партія.

“Слуга народу” визначилася з кандидатом в мери Києва

“Є різні люди, у яких є бачення розвитку столиці. В Олександра – комплексне, і він не соромиться ним ділитися. Логічно, що він розглядається як один із основних кандидатів”, – наголосив Корнієнко.

Нагадаємо, заступник голови фракції та голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко заявив, що народний депутат Роман Іванісов, який начебто має непогашену судимість за обвинуваченням у зґвалтуванні, не повернеться у фракцію.

Раніше народний депутат від “Слуги” Віталій Безгін повідомив, чому у фракції не карають Богдана Яременка після скандалу з інтимною перепискою, В’ячеслава Медяника через скандальне листування щодо прокурора та Олександра Дубинського за критику фракції.

Також повідомлялося, що Роман Іванісов, якого напередодні звинуватили у зґвалтуванні неповнолітньої, прийняв рішення залишити фракцію. При цьому, за словами лідера парламентської фракції «Слуги народу» Давида Арахамія, Іванісов зможе повернутися у фракцію, якщо доведе, що у нього не було судимості.

Джерело: Народна Правда