У мерію Одеси прийшли з обшуками: що трапилося

Обшуки провели співробітники Державного бюро розслідувань, прокурори та співробітники СБУ

У мерію Одеси прийшли з обшуками: що трапилося
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Зранку у п’ятницю, 22 листопада, у будівлі Одеської міської ради на Думській, 1, а також у будівлі Евромеріі, на вулиці Косівській 2, відбулися обшуки.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Апостроф, обшуки провели співробітники Державного бюро розслідувань, прокурори та співробітники СБУ.

Зазначається, що під час обшуків у фінансовому та юридичному департаменті було вилучено документи, пов’язані з діяльністю КП “Теплопостачання м. Одеса” і фінансовою допомогою, яку виділяли з бюджету міста для підприємства, яка протягом року склала 1 млрд гривень.

За даними ЗМІ, обшук відбувся у кабінетах голови земельної комісії міста Олега Бриндака, директорки юридичного департаменту міськради Інни Поповської, а також Світлани Бедреги – заступниці Одеського міського голови, директорки департаменту фінансів міськради.

Припускається, що розслідування може бути пов’язано і з погашенням за рахунок міського бюджету боргу в 200 млн грн підприємства перед банком “Надра”.

Нагадаємо, співробітники Державного бюро розслідувань 11 листопада, провели санкціоновані судом обшуки на складах і одному з підприємств Державного агентства резерву України.

Джерело: Народна Правда