У Зеленського розкрили деталі операції з повернення Криму

У даному питанні жодних поступок не буде.

У Зеленського розкрили деталі операції з повернення Криму
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Керівник Представництва президента України Володимира Зеленського у Автономній Республіці Крим Антон Кориневич розкрив деталі операції з повернення Криму.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням «Обозреватель».

Він розповів, що команда президента активно працює на питанням деокупації півострова та шляхами реалізації даного наміру.

Він відзначив, що в даному питанні жодних поступок бути не може, адже Крим є українським. Крім того, Кориневич відзначив, що робоча група з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, що входить до складу Комісії з питань правової реформи при президентові відповідає виключно за юридичну складову даного питання. Політична складова формується на підставі вже напрацьованих документів.

“Ті законопроекти, які ми напрацьовуємо, підуть далі – до президента, а потім до Верховної Ради. Тому не думаю, що наша роль у якийсь спосіб знівельована. Ми чітко розуміємо, як нам працювати. У нас поставлене завдання – представити, зокрема, законопроект про перехідне правосуддя до кінця 2019 року”, – переконує Кориневич.

Деталі ж стратегії деокупації та політичні мотиви які вона буде мати, керівник Представництва не розкрив.

Нагадаємо, екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов заявив, що Україна поверне Крим тільки через труп Путіна.

Раніше розповідалося, що співробітники Прикордонного управління ФСБ РФ в Республіці Крим вербують українців, які регулярно відвідують анексований півострів.

Джерело: Народна Правда