МастерШеф 9 сезон: хто покинув шоу у 13-му випуску

Боротьбу залишив Андрій Боденко

МастерШеф 9 сезон: хто покинув  шоу у 13-му випуску
Автор Кравченко Станіслав в Новини/Фото/Відео/Шоу-бізнес
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

У тринадцятому випуску кулінарного проекту МастерШеф 9-й сезон за крок до дев’ятки найкращих кулінарів-аматорів України шоу покинув один учасник. У битві чорних фартухів 22 листопада зійшлися: Кіеу Тхук Ань (Аннушка), Сергій Денисов, Артем Янковий, Руслан Шилін та Андрій Боденко.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “Сегодня“.

Loading...

Кулінари, які 22 листопада опинилися на балконі, повинні були допомагати “чорним”. Адже тільки вони знали рецепт. П’ять робочих поверхонь і п’ять страв відповідно. Руслан, Сергій, Аннушка, Артем і Андрій на час приготування перетворилися в “маріонеток” інших учасників, що стоять на балконі.

Кулінари, які боролися за місце в дев’ятці кращих, до кінця не знали, що готують. Цією умовою і ускладнювалося випробування. Був ще один нюанс – Юлія, Петро, ​​Лілія, Руслан і Олександра, які керували процесом, самі не до кінця запам’ятали порядок приготування і інгредієнти, адже Ектор диктував рецепти дуже швидко.

Несподівано для всіх найбільш наближену страву до оригіналу приготував Артем Янковський. Його гребінці та філе сибаса відзначив сам Ектор. Але в цьому кулінарному шедеврі заслуга не тільки Артема, а й Олександри, яка керувала з балкона процесом.

Повний дисонанс в комунікації вийшов у Андрія і Юлії. Незважаючи на те, що кулінар не перший раз готував на проекті качку, цього разу вона “потопила його”. Страва вийшла несмачною і жирною, за що Боденко і покинув шоу.

Боротьбу в кулінарному шоу продовжили

Сергій Денисов
Артем Янковий
Юлія Акименко
Руслан Лучків
Руслан Шилін
Ліля Сорокіна
Кіеу Тхук Ань (Аннушка)
Петро Косівський
Олександра Єфименко

Нагадаємо, фіналістка найвідомішого танцювального шоу країни «Танців з зірками», чевертьфінал якого відбувся 10 листопада, Вікторія Булітко розповіла про неймовірне схуднення.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...
Загрузка...