У Росії пояснили, куди поділися особисті речі з українських кораблів

Речі від вологості згнили, тому їх не повернули.

У Росії пояснили, куди поділися особисті речі з українських кораблів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Російській Федерації пояснили, куди поділися особисті речі з українських кораблів «Нікополь», «Бердянськ» та буксиру «Яни Капу».

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Еспресо».

Адвокат український моряків Микола Полозов повідомив, що російські слідчі повідомили йому причину зникнення особистих речей українських моряків.

Згідно його повідомлення, речі від вологості згнили, тому їх не повернули. Речі знищені.

“Як мені пояснили слідчі, через вологість і умов утримання – кораблі були без нагляду – частина речей, яка там залишилася, була дуже сильно пошкоджена … Простіше кажучи, деякі предмети одягу згнили. Тому вони не стали їх віддавати, а знищили “, – розповів Полозов.

Крім того, кораблі майже 10 місяців перебували без нагляду. Після того, як на них були проведені необхідні слідчі дії та вилучені певні предмети, їх пришвартували у Керчі де вони стояли тривалий час без нагляду.

Відзначається, що з кораблів вилучили: боєприпаси, зброю, штатну зброю, мобільні телефони, комп’ютерну техніку, флешнакопичивачі моряків, радіонавігаційне обладнання.

Нагадаємо, напередодні Володимир Зеленський, посол Німеччини Анка Фельдгузен, посол Франції Етьєн де Понсен, а також спецпред ОБСЄ у складі Тристоронньої контактної групи в Мінську Мартін Сайдик побували в Очакові і оглянули кораблі. Український президент підтвердив, що на них не вистачає частини озброєння і устаткування, і заявив, що Україна вимагатиме від Росії повернути «все що там є».

Джерело: Народна Правда