Український форвард Роман Яремчук забив вдруге за тиждень Антверпену.

Роман Яремчук відзначився голом за “буйволів”.

Loading...

24 листопада в рамках 16 туру бельгійської Ліги Жюпіле Гент у себе вдома приймав Антверпен, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Матч завершився внічию 1:1.

Гент вийшов вперед завдяки голу українця Романа Яремчука на 13-й хвилині. Але Антверпен зміг зрівняти рахунок вже на 90+4-й хвилині після точного удару Зіньо Гано.

Відзначимо, що 22-го листопада в матчі з тим же Антверпеном Яремчук також відзначився голом. Тоді Антверпен, за який оформив дубль екс-динамівець Дьємерсі Мбокані, виграв з рахунком 3:2.

На рахунку Яремчука тепер 9 голів в 13 матчах чемпіонату Бельгії в поточному сезоні. Всього за “буйволів” у цьому сезоні українець забив 16 м’ячів, також Роман тричі забив за збірну України.

Відзначимо, що Яремчук з 9 голами йде на другому місці в списку бомбардирів вищої ліги чемпіонату Бельгії. Лідером снайперської гонки з 13 голами є конголезець Дьємерсі Мбокані.

НАРОДНА ПРАВДА провела онлайн-трансляцію матчу Шахтар – Львів (4:1).

Атмосфера в роздягальні збірної України після успішної кваліфікації на ЄВРО 2020.

Кріштіану Роналду таємно одружився з моделлю Джороджиною Родрігес.

Джерело: Народна Правда