“Народний мер” Горлівки Матюха виявився українським розвідником: всі подробиці

Свого часу розвідник був "народним мером" Горлівки на Донеччині, а також посідав високі посади у Комуністичній партії "ДНР"

”Народний мер” Горлівки Матюха виявився українським розвідником: всі подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Колишній “народний мер” Горлівки Донецької області Едуард Матюха, про діяльність якого на користь України стало відомо нещодавно,  дійсно виявився українським розвідником і шпигував у “ДНР”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, інформацію про шпигунство Матюхи підтвердили у прес-службі відомства Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Зокрема, Едуард Матюха працював на Головне управління розвідки Міністерства оборони України – там заявили, що український “Штірліц” на Донбасі виконував окремі завдання ГУР.

“Зокрема, збір доказів причетності Російської Федерації до війни на Донбасі, на сході України. Це було ще в 2014 році, а до якого часу, я вам не можу сказати”, – йдеться в повідомленні.

Як  відомо, Едуард Матюха в інтерв’ю одному з телеканалів зізнався, що є розвідником Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Нагадаємо, нещодавно Служба безпеки України виявили та перекрили незаконну легалізацію бойовиків “ДНР”, що здійснювалась шляхом продажу українського громадянства за мільйони.

Раніше повідомлялося,  що Служба безпеки України у Києві затримала топ-чиновника, який намагався отримати на незаконній оборудці неймовірний хабар.

Нагадаємо,  у  Києві СБУ затримала чоловіка, який представлявся «позаштатним помічником» вищого керівництва країни і за гроші пропонував сприяти призначенню на керівні посади у правоохоронних та державних органах.

Джерело: Народна Правда